Finale Rolan Garosa

87 09.06.2019 08:08 Volcano sport tim

Švajcarska - Engleska 15:00
Liga nacija

Duel za treće mjesto lige nacija je svakako nezahvalna utakmica za igranje. Obje ekipe su samo prije par dana pretrpjele poraze od Portugala odnosno Holandije. Engleska je svakako favorit, ali vidjećemo hoće li se Sautgejtovi izabranici oporaviti od šoka i 120 minuta igre sa Holanđanima.

Portugal - Holandija 20:45
Liga nacija

Finale lige nacija igraće dvije ekipe koje su se poslednji put srele u martu 2018 kada je u gostima slavila Holandija prilično ubjedljivo, rezultatom 3:0. Vidjećemo hoće li iskusni portugalci slaviti, ili neće imati odgovor za mlade i poletne holanđane.

Tim - Nadal 15:00
Rolan Garos, finale

Rafa Nadal je u petak u 3 seta rutinski savladao Federera i obezbijedio još jedno finale Rolan Garosa, dok je Tim u maratonskom duelu koji je trajao dva dana i 53 gema dobio Novaka Đokovića, 3-2. Dominik Tim, koji je četiri puta u karijeri savladao Nadala pokušaće da spriječi "Kralja šljake" da osvoji i svoju 12. Grend slem titulu u Francuskoj.
Nadal je favorit, od početka turnira izgubio je samo jedan set, ali Austrijanac nije bez šansi pa ćemo gledati uzbudljivo finale.